Klacht: Beat the champions

Dan76 op 23 april 2023 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Nieuwe klacht
Datum 23 april 2023

Een kijker van het programma "Beat the Champions" heeft een fout opgemerkt in aflevering 8 van 23 april 2023, waarbij de afkorting RVS onjuist werd goedgekeurd. De kijker stelt dat RVS staat voor Roest vast staal en niet voor Roest vrij staal, wat de deelneemster Astrid een aanzienlijk geldbedrag heeft gekost. De kijker vraagt om herziening van deze beslissing voor een eerlijke uitkomst.

Mijn Klacht:

Goedenavond,

Bij het programma beat the champions constateerde ik een fout waardoor de deelneemster verliest. Het gaat om aflevering 8 van 23 april 2023 en de laatste deelneemster Astrid. Het panel krijgt de vraag over de afkorting RVS en wordt beantwoord met Roest vrij staal dit wordt goedgekeurd. Alleen staat de afkorting voor Roest vast staal waardoor de deelneemster een flink geld bedrag mis loopt. Oplossing is het toch even naar te kijken wel zo eerlijk fout is fout

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als dit nagekeken wordt en als ik gelijk heb dat dit recht gezet wordt.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Dan76
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM