Mijn Klacht:
Ik ben ben begin 2019 benaderd door Roniko over gratis puzzelboekjes. Het gesprek over de telefoon was heel snel, haastig, en onduidelijk.
Ik dacht dat het om mijn telefoon abonnement gin
Ik heb gezegd stuur maar een mail dan kan ik het rustig lezen.
Plotseling wordt er een email naar me gestuurd dat ik een abonnement ben aangegaan en dat ik inmiddels al een tweede magazine heb ontvangen. Ik heb niks ontvangen en ben nergens mee akkoord gegaan.
In de email word ook mij verzocht dat ik met spoed een bedrag van 81,19 euro moet betalen.
Ik ben nooit hiermee akkoord gegaan en het feit dat ik deze boekjes nooit heb ontvangen wil ik hier verder niks mee te maken hebben.
Ik ben ook niet van plan om deze notas te betalen. Ik vrees voor eventuele volgende emailsbrieven over het betalen van deze nota’s terwijl ik niet eens wat heb mogen ontvangen.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als het abonnement wordt stopgezet en met terugwerkende kracht wordt ontbonden en de kosten worden kwijtgescholden.

