Klacht: Ongevraagd abbonement

EdwinValstar op 17 november 2017 over Roniko in de categorie Websites - Prijsvragen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Roniko has resolved this complaint
Klacht opgelost op 30 november 2017
Reactie van het bedrijf:

Verzoek is uitgevoerd, dit is middels onderstaand bericht via email aan de klant doorgegeven. Geachte heer Valstar, Uw klacht is doorgegeven en uw gegevens zijn uit het bestand verwijderd. Mocht u nog iets ontvangen, wat mogelijk al onderweg is geweest,...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Roniko
Status Opgelost
Datum 17 november 2017

Een consument ontving een telefoontje van een medewerker van Puzzelrijk, die een gratis exemplaar aanbood. Ondanks herhaaldelijke vragen over eventuele kosten, werd bevestigd dat het aanbod volledig gratis was. Later ontving de consument echter een rekening van €81,00 voor een ongevraagd abonnement, waarover hij nooit geïnformeerd was.

Mijn Klacht:

Lange tijd terug werd ik zomaar gebeld door een mevrouw van puzzelrijk. Ze ratelde een verhaaltje door over van alles en nog wat. Vervolgens had ze me een gratis exemplaar aangeboden. Ik heb tig keer gevraagd is het helemaal gratis?! Zit er nier geen kosten aan verbonden?! Ik heb het heel vaal gevraagd want ik weet hoe dat gaat met zulke bedrijven. Dus die mevrouw zegt ja helemaal gratis en verder geen kosten aan verbonden. Ik zeg nou is goed als het gratis is waarom niet. Maar laatst kreeg ik een brief van puzzelbrein in de brievenbus waarin staat dat ik een ontzettend hoog bedrag moet betalen van €81,00!!! Ze hebben ook ongevraagd een abbonement laten ingaan. Ik heb nooit iets van hun ontvangen of wat dan ook!! Zelf heb ik ze ook een mailtje gestuurd waarin staat dat ik nog nooit een abbonement ben aangegaan met ze en nog nooit iets ontvangen! Het is te gek voor woorden dat ik zo’n hoog bedrag moet betalen van iets waar ik niks van weet! Er staat ook dat het bedrag verhoogd kan worden als ik niet betaal.na ze weer een mail bestuurt te hebben met gezegd te hebben geen interesse en geen abonnnee te willen zijn ze me uit bestand te halen en aangeven dat ik niet van plan ben te betalen kreeg weer een mail met verhaal dat ik moest betalen er niet onderuit kon en werd er weer een rekening gestuurd na genegeerd te hebben kreeg ik weer een mail met aanmaning en dreigende bewoordingen ik wil graag dat dit stopt

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik uit hun bestand genomen wordt en nooit meer iets van deze malefide diensten te horen krijg dit is intimideren en de mens bedreigen met deurwaarders Ik WIL DAT HET STOPT

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Roniko

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Roniko nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Roniko in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Roniko een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Roniko

8 jaren geleden - Geachte heer Valstar, Uw klacht is doorgegeven en uw gegevens zijn uit het bestand verwijderd. Mocht u nog iets ontvangen, wat mogelijk al onderweg is geweest, dan kunt u dat vernietigen. Wij hopen, dat uw klacht hiermede naar tevredenheid is opgelost. Met vriendelijke groet, Klantenservice Puzzelbrein

Roniko

Heeft op 30 november 2017 om 09:21 geantwoord

Geboden Oplossing:

Verzoek is uitgevoerd, dit is middels onderstaand bericht via email aan de klant doorgegeven.
Geachte heer Valstar,
Uw klacht is doorgegeven en uw gegevens zijn uit het bestand verwijderd. Mocht u nog iets ontvangen, wat mogelijk al onderweg is geweest, dan kunt u dat vernietigen.
Wij hopen, dat uw klacht hiermede naar tevredenheid is opgelost.
Met vriendelijke groet,
Klantenservice Puzzelbrein

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM