Klacht: Schoon maken en vieze box

Frannie1981 op 23 april 2021 over Rochdale in de categorie Woningcorporaties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Rochdale
Categorie Woningcorporaties
Status Open
Datum 23 april 2021

Een huurder van Rochdale uit zijn onvrede over de slechte schoonmaak van de box, die vaak vies is door urine. De huismeester toont geen initiatief om dit probleem op te lossen en vraagt de huurder wie verantwoordelijk is. Daarnaast worden er klachten geuit over de staat van de balustrade en de lift, ondanks het betalen van servicekosten.

Mijn Klacht:

De box erg vies word in gepist huismeester doet niks ze zegt vraagt aan mij wie doen dat dan moet zij onder vinden wij niet klacht ze gat in balastrus ga dat ook schoon maken dat hoort niet bij ons ramen en koZijnen buiten kant oke maar niet balastrus en ook plafon en of putje vroeger weet het door gedaan en we betalen ook service kosten en vaak is ook lift stuk bewijs we hebben foto’s van de box

Gewenste Oplossing:

Gewoon camera s hangen in box en schoon maken alleen de ramen kozijnen aan onze kant en niet vieze balastrus vaak doek weg gooien volgende dag weer vies en ook als gat gemaakt word

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Rochdale

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Rochdale nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Frannie1981
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM