Klacht: Robs grote tuin verbouwing

Jolandavandengoor op 17 maart 2018 over SBS 6 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf SBS 6
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 17 maart 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Beste SBS6,

Gaarne wil ik u erop wijze dat in het programma Robs grote tuinverbouwing iedere week reclame wordt gemaakt voor het product Xentari ( buxusmot). Dit product heeft voor de klein verpakking (particulier) echter nog geen toelatingsnummer (ctgb) en deze mag dus ook niet verkocht worden aan particulieren. Het product heeft ook al meerdere malen bij Bol.com op site gestaan en er weer afgehaald. Dit is tot nu alleen verkrijgbaar voor professioneel gebruik.
Erg vervelend als klanten dit willen bestellen en niet op een legale manier kunnen verkrijgen en in principe strafbaar is. Hopende u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groet,
Patrick

Gewenste Oplossing:

Als deze reclame pas weer wordt uitgezonden sls product is toegelaten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over SBS 6

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over SBS 6 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM