Klacht: ING 15%

Geresa op 11 oktober 2022 over Rituals in de categorie Verzorgingsprodukten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Rituals has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Rituals
Status Open
Datum 11 oktober 2022

Een klant van Rituals heeft een bestelling geplaatst waarbij shampoo en conditioner in de aanbieding waren. Ondanks de ING-korting van 15% op de totale bestelling, ontving de klant geen korting op de actieproducten, waardoor de uiteindelijke prijs hoger uitviel dan verwacht. De klant vindt dit onterecht en vraagt zich af waarom er meer betaald moet worden.

Mijn Klacht:

Ik heb een goede bestelling gedaan bij rituals. Daar zaten ook de shampoo en conditioner bij van nu 8 euro per stuk ( nu aanbieding) wat betaal ik 10,57 want de ing korting geldt niet op acties!
Dit kan toch niet waar zijn…….. dat is geen korting op 8 euro krijg snap ik! Maar je laat de klant toch niet meer betalen???

Gewenste Oplossing:

Het geld verschil terug op mijn bank of ik retour het en haal het weer op in de winkel? Dan maar extra werk voor jullie?

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Rituals

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Rituals over deze klacht.

Reactie van de melder van de klacht Geresa

3 jaren geleden - Ben naar de winkel gegaan deze heeft gelukkig het verschil van 1 shampoo uitgekeerd en het kado ( bij betaald bedrag besteding ) aan mij gegeven…… zij vonden het namelijk ook echt niet kunnen !!

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Rituals nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Geresa
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM