Klacht: cadeau

feest zonder cadeau op 10 oktober 2022 over Rituals in de categorie Verzorgingsprodukten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Rituals has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Rituals
Status Open
Datum 10 oktober 2022

Een klant heeft een cadeaubon van 50 euro van Rituals ontvangen, maar een deel van het cadeaunummer is beschadigd geraakt. Ondanks pogingen in de winkel om de bon te gebruiken, werd de pincode onbruikbaar gemaakt en de klantenservice kon niet helpen zonder een aankoopbon, wat de klant onlogisch vindt. De klant is van mening dat de cadeaubon van ondeugdelijk materiaal is en voelt zich benadeeld doordat Rituals geen oplossing biedt.

Mijn Klacht:

Ik heb een cadeaubon van 50 euro cadeau gekregen van Rituals. Echter een gedeelte van het cadeaunummer is in mijn portemonnee beschadigd geraakt. De pincode was echter nog niet weggekrast. Ik ben bij de winkel geweest waarbij ze hebben geprobeerd om alsnog de cadeaubon in te typen. hierdoor hebben ze de pincode opgekrast. Echter alles zonder resultaat werd ik doorverwezen naar de klantenservice. De klantenservice zegt mij echter niet te kunnen helpen zonder aankoopbon. Let wel het gaat hier om een cadeaubon dus een aankoopbon klinkt wat onlogisch. Daarnaast ben ik van mening dat de cadeaukaart van Rituals is gemaakt van ondeugdelijk materiaal. Kortom Rituals weigert een zoekslag te doen op de pincode en resterende cijfers van de cadeaukaart en zo ben ik 50 euro armer. (verschillende whatapp reacties van ze ontvangen. 4 en 5 oktober 2022)

Gewenste Oplossing:

Ik heb een pincode en cadeaukaartnummer (minus 4 cijfers). Ik zou het fijn vinden als Rituals op z;n minst de kaart zou willen bekijken en een nieuwe zou willen verstrekken die ik dan onmiddellijk zal verzilveren bij hen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Rituals

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Rituals over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Rituals nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door feest zonder cadeau
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM