Klacht: Verplaatsen haltes Spinozaweg

NannekeB op 26 december 2014 over RET in de categorie Vervoersbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
RET has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf RET
Categorie Vervoersbedrijven
Status Nieuwe klacht
Datum 26 december 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op de Spinozaweg zijn enkele haltes verplaatst. Helaas wordt dit nergens aangegeven waardoor mensen nog steeds bij de oude halte gaan staan met als gevolg dat de bussen daar gewoon voorbij rijden. Ook zijn de nieuwe haltes niet praktisch opgesteld. Te ver van de winkels en geen enkele beschutting bij regen, jammer ! Wellicht stonden de haltes niet meer netjes in het bestemmingsplan en ging dit boven het praktische, nee we zetten liever een paar boompjes neer. In ieder geval bedankt voor uw aandacht hiervoor.

Gewenste Oplossing:

Als de halte richting Zuidplein weer naar het winkelgedeelte verplaatst zou worden en als dat niet lukt in ieder geval weer een abri bij de haltes.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RET

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar RET over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RET nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM