Klacht: Roken bij de bustram hokjes en haltes van ret.

Hennie 70 op 09 juli 2018 over RET in de categorie Vervoersbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
RET is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf RET
Categorie Vervoersbedrijven
Status Nieuwe klacht
Datum 9 juli 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wij reizen regelmatig met de tram en bus van RET staat dat je niet mag roken bij de haltes en de bustramhokjes wij hebben al een paar keer RET er over ingelicht ze doen er gewoon niks aan het antwoord is wij controleren daar op ze doen niks.(het staat in veel te kleine lettertjes aangegeven dat je er niet mag roken plus dat je een boete van 90 euro kan krijgen en controleren doen ze niet RET)

Gewenste Oplossing:

Dat RET strenger op gaat treden zij kunnen daar wat aan doen ten eerste grootere stikkers plaatsen verboden te roken kunnen ze gemakkelijk aan brengen op de bustram hokjes.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RET

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RET nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM