Klacht: Bus niet op komen dagen voor de 3e keer !!!

eva van koeveringe op 10 oktober 2013 over RET in de categorie Vervoersbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
RET is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Bedrijf RET
Categorie Vervoersbedrijven
Status Nieuwe klacht
Datum 10 oktober 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

mijn bus is voor de 3e keer niet opkomen dagen waardoor ik mij voor de zoveelste keer bizar moest haasten naar een andere bus halte om daar vervolgens weer de bus te missen ! word er helemaal gek van !!!

Gewenste Oplossing:

aangeven waarneer een bus niet rijd, of vertraging heeft ! en mij mijn reiskosten terug te betalen aangezien ik niet met die andere bus maatschappij kon reiden en het weer voor de zoveelste keer zelf moest betalen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RET

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar RET over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RET nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM