Klacht: Krijg alsjeblieft geen schade op een Renault die je least via Renault private lease

Vinceub1972 op 20 februari 2023 over Renault in de categorie Automerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Renault
Categorie Automerken
Status Open
Datum 20 februari 2023

Een klant heeft problemen ondervonden bij het afhandelen van schade aan hun Renault Mégane, die ze via private lease hebben. Na een aanrijding met een paaltje werd hen door de dealer en de verzekeraar Bovemij een omslachtige procedure opgelegd, waarbij ze meerdere keren moesten bellen zonder tot een oplossing te komen. De situatie leidde tot frustratie door de onduidelijke communicatie en de afstand tussen de woonplaats van de klant en de dealer.

Mijn Klacht:

Wij zijn sinds oktober vorig jaar de gelukkige bezitters van een Renault Mégane 100% electric. Onlangs is mijn vriendin tegen een paaltje gereden, en uiteraard willen we deze schade zo snel mogelijk laten maken. Direct naar de dealer gegaan, en deze scheepten ons af met de opmerking: bel het nummer op de groene kaart! Dus dat hebben wij gedaan (de verzekeraar is Bovemij). Daar kregen wij te horen dat we naar de dealer moesten en dat zij foto’s plus een schaderapport en moesten dienen bij Bovemij! De auto komt van een dealer in Eindhoven, maar mijn vriendin is zelf woonachtig in Vlaardingen dus dat was nogal omslachtig. Vervolgens zijn we minstens 10 keer heen en weer blijven bellen, zonder tot een directe oplossing te kunnen komen. De schade vond plaats eind januari, en uiteindelijk zou hij gemaakt worden op 20 februari. Dat is dus al bijna een maand later, en hiervoor hadden wij een lease auto via Volkswagen groep, welke bij schade binnen drie dagen gerepareerd werd! Nu krijg ik een telefoontje van het schadeherstelbedrijf dat de auto pas 7 april gemaakt kan worden. Ondertussen blijft het maand bedrag gewoon doorlopen, en is het niet prettig om met een auto met schade rond te rijden. Renault private lease wel werkelijk geen kant op, en zijn rond uit vervelend en naar aan de telefoon. Dit omdat ik de zaken probeer te regelen, omdat m’n vriendin daar vanwege haar werk geen tijd voor heeft. Wat een nare bureaucratie maar wel iedere maand een kapitaal incasseren, en niets willen betekenen! Men kiest toch voor private lease om te ontzorgen, zodat je je nergens druk over hoeft te maken? Nou kijk dan maar uit bij Renault, want daar is het een en al ellende als je schade rijdt!!

Gewenste Oplossing:

Ik zou het zeer op prijs stellen als Renault het zou kunnen regelen dat de auto alsnog binnen een aantal dagen fatsoenlijk gerepareerd kan worden, of anders op zijn minst het eigen risico bedrag van € 450 voor haar rekening zou nemen. Want drie maanden moeten wachten op schade herstel bij een nieuwe auto is werkelijk waanzinnig!

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Renault

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Renault nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Vinceub1972
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM