Mijn Klacht:
Sinds 08-12-2011 is deze cv-ketel geplaatst.
In 2014 hebben wij deze woning gekocht en hadden de vorige eigenaars nog radiatoren.
Wij hebben deze woning aardig overhoop gehaald. Hebben vloerverwarming met 8 groepen laten plaatsen op de beneden verdieping, boven nog radiatoren (3x kleine). Sinds de verbouwing is de ketel uitgezet en is begin deze lente 2015 weer aan gezet.
Nu hadden wij geen last van de ketel tot het wat kouder werd en de ketel aanslaat om het 18 graden te houden in huis, kregen we steeds de melding E07. Hier is een monteur voor geweest om deze storing te verhelpen en om meteen de ketel een beurt te geven voor de winter. Monteur heeft een “gloeispiraaltje” vervangen, verder gaf de ketel wel eens E36 storing. Volgens monteur was dit hiermee ook verholpen.
Toen twee dagen de storing E36 weer terug kwam gebeld met monteur, die overigens dealer is van Remeha ketels en in Zeewolde zit met zijn zaakje, deze gaf echter niet meer thuis.
Inmiddels zijn er meerdere monteurs langs geweest voor deze storing en zijn er ook meerdere dingen vervangen op en van de ketel zoals, nieuwe afvoer op dak, nieuwe afvoer van ketel naar afvoer dak, nieuwe drieweg klep. Laatste monteur heeft zelfs contact gehad met iemand van Remeha en is telefonisch geholpen, echter komt de storing steeds weer terug. De storing is erg onregelmatig. Dan is die er om de dag en dan ineens weer een week niet om vervolgens weer om de dag terug te komen.
Ketel een reset geven en dan doet deze het weer en is het wachten wanneer de storing weer komt.
Wat ons opvalt is dat de storing toch steeds in de avond/nacht komt en we het dan merken met ’s morgens douchen, aangezien er dan ook geen warm water is en de vloer koud is (onder 18 graden).
Laatste monteur heeft zelf aangegeven dat hij niet echt een voorstander is van Remeha maar wilde ons toch helpen en deze heeft dus ook, toen hij het even niet meer wist, contact gezocht met iemand van Remeha via de telefoon.
Is er iemand die ons verder kan helpen met deze storing, zodat deze verholpen word?
Extra informatie
Type: WHB CAENTA 40C CCS REMEHA NL
serienr.: 112790307673
Gewenste Oplossing:
Gewenste Oplossing
Ik zal tevreden zijn als ik gewoon gebruik kan maken van deze ketel en ik niet constant storingen krijg.
Ook zijn momenteel de kosten hoog voor mij, aangezien er verschillende monteurs "iets" proberen wat vervolgens de storing niet oplost maar wel veranderingen aanbrengen wat ik natuurlijk moet betalen. Daar baal ik enorm van.


