Mijn Klacht:
Remeha Tzerra 28C Plus cv ketel lekt water na 6,5 jaar.
Hydroblok lekt, via internet zijn veel soortgelijke gevallen te vinden. Experts schrijven over ondeugdelijk materiaalgebruik (kunsstof ipv messing onderdelen)
Na contact met Remeha heb ik vernomen dat er slechts 2 jaar garantie is, ondanks de ontwerpfout. Een mail naar de klachtenservice van Remeha kan gestuurd worden maar mevrouw aan de telefoon gaf aan dat de kans nihil is, terwijl de ketel nu wel lekt. Ook het opsturen van het vervangen item heeft erg weinig kans volgens de medewerker.
Van een CV ketel mag een consument toch vanuit gaan dat deze circa 15 jaar mee gaat zonder erg grote kosten. Een Hydroblok is geen slijtage/onderhoudsitem en kost circa 60% van de nieuwprijs van een CV ketel!
Gewenste Oplossing:
Kosteloze vervangen van de defecte onderdelen. indien beschikbaar door een verbeterde type


