Klacht: Reclamefolders niet in brievenbus gedaan

njnarain op 14 november 2015 over Reclame in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 7.0/10 ★★★★☆
Bedrijf Reclame
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 14 november 2015

Een inwoner van Bezuidenhout-Oost in Den Haag heeft geklaagd dat reclamefolders sinds meer dan een maand niet meer in de brievenbus worden bezorgd, maar buiten voor de deur worden gegooid. Deze gang van zaken wordt als slordig ervaren.

Mijn Klacht:

Sinds ruim een maand geleden worden de reclamefolders niet in mijn brievenbus gedaan, maar gewoon buiten voor de deur gegooid. Dit vind ik heel slordig van de postbezorger. Ik woon in de Bezuidenhout-Oost in Den Haag.

Gewenste Oplossing:

Wanneer de reclamefolders weer in mijn brievenbus gedaan worden.

Beoordeling 7/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Reclame

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Reclame nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM