Hieronder vindt u een overzicht van klachten die gemeld zijn over Reclamediensten De Schakel in de categorie Drukwerk. Bovenaan deze pagina staat het aantal... Lees meer >
Hieronder vindt u een overzicht van klachten die gemeld zijn over Reclamediensten De Schakel in de categorie Drukwerk. Bovenaan deze pagina staat het aantal klachten en het oplospercentage van Reclamediensten De Schakel en de snelheid waarmee Reclamediensten De Schakel klachten in behandeling neemt en oplost. Mocht u ook een klacht willen indienen over Reclamediensten De Schakel dan kunt u dat doen door hierboven op Klacht Melden te klikken.
Hoe kan ik een klacht over Reclamediensten De Schakel melden?
Heeft u een geschil of een slechte ervaring met Reclamediensten De Schakel? Gebruik ons handige klachtenformulier om de kans op een oplossing te vergroten.
Het delen van uw ervaring draagt daarnaast bij aan verbeteringen bij Reclamediensten De Schakel, én is essentieel om medeconsumenten te informeren.
Dus wat uw klacht ook is, plaats uw review op Klacht.nl zodat de klantenservice van Reclamediensten De Schakel contact op kan nemen en eventueel een oplossing kan bieden.
Krijg inmiddels al jaren lang geen reclames meer van de Schakel en voorheen kon ik deze klachten ook melden via een app, maar deze emails krijg ik inmiddels ook niet meer (omdat ze weten dat t de waarheid is en... Lees meer
Goedenmiddag,
Wij wonen in Roelofarendsveen en krijgen al weken geen folders meer in de brievenbus. Kunnen jullie uitzoeken hoe dat komt? Wij willen ze wel graag via de post nl.
Met vriendelijke groet,
Ron en Marja Jonkman Lees meer
Al meerdere keren gemeld, maar wij ontvangen al maanden (sinds net na de nieuwjaarsfooi...) geen reclamefolders meer. Waar blijven ze...? Waarom wordt er geen actie ondernomen..? Waarom hoor ik niets terug...? Postcode 2161; gebied oranjebuurt Lisse Lees meer
Sinds augustus 2022, hebben wij, in Hofland-Noord in Mijdrecht geen enkele folder meer bezorgd gekregen.
Wat ons oudere bijzonder spijt.
Is deze klacht bij bekend, zo ja, word er wat mee gedaan.
We spreken de hoop uit, dat eerdaags de folders... Lees meer
Helaas ontvangen wij al 2 maanden geen reclame folders. De bezorgerster doet haar eigen zin wie wel of geen reclame folders in de bus krijgt. Wij hebben geen ja,nee sticker op de brievenbus. Dus moeten wij de reclame folders... Lees meer
Het is gebruikelijk dat wij elke week de reclame folders ontvangen. Nu is het al 2 weken dat wij geen reclame folders ontvangen. Nu loopt er weer iemand die de folders rond brengt, alleen hij/zij loopt ons voorbij... Lees meer