Klacht: Reclame

Rraaarr op 07 februari 2018 over Veronica TV in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 7 februari 2018

Een kijker van Veronica TV uit zijn onvrede over de hoeveelheid reclame tijdens de film "Man on Fire". Hij ervaart dat er meer tijd aan reclame wordt besteed dan aan de film zelf, wat hem ertoe aanzet om in de toekomst geen films meer via deze zender te kijken. De kijker wijst erop dat dit mogelijk bijdraagt aan de voorkeur van jongeren voor platforms zoals YouTube en Netflix.

Mijn Klacht:

Sinds lange tijd weer eens gaan zitten voor een film ( man on fire )
Ik kan U zeggen dat ik nooit meer een film zal kijken .
Wat een ergernis . Ik heb meer naar reclame zitten kijken als naar de film.
Geen wonder dat de jeugd er voor kiest op YouTube en Netflix en dergelijke hun tijd te vertoeven . Wilde ik even kwijt . Dank U

Gewenste Oplossing:

Geen reclame of alleen ervoor of erna net als vroeger

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Veronica TV

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Veronica TV nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM