Klacht: Drop down menu

christl op 07 september 2012 over Rayanair in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Rayanair
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 7 september 2012

Een klant van Ryanair ondervond problemen bij het boeken van een vlucht, omdat er geen optie in het menu beschikbaar was om aan te geven dat hij al een verzekering had. Hierdoor kon hij zijn boeking niet voltooien vanwege de onduidelijkheid.

Mijn Klacht:

Ik wilde boeken bij Rayanair, maar ik had zelf al een verzekering, ik kon echter in het menu geen drop down menu vinden of de mogelijkheid ja of geen verzekering. Dus nog niets geboekt, vanwege deze onduidelijkheid.

Gewenste Oplossing:

Dat Rayanair de mogelijkheid biedt om nee of ja te kunnen zeggen met de reisverzekering of een duidelijke link geeft naar het drop down menu.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM