Klacht: Word niets meer gedaan met mjn cv

Rink op 03 april 2013 over Randstad in de categorie Uitzendbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Randstad is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Bedrijf Randstad
Categorie Uitzendbureaus
Status Nieuwe klacht
Datum 3 april 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

12-3 gereageerd op een gepaste vacature. Naar mijn mening eerder overgekwalificeerd. Tot mijn verbazing krijg ik van mevrouw (naam zou ik i.v.m. prive niet kenbaar maken) te horen dat ze iemand zoeken die Engels en Duits beheerst. Zoals vermeldt in mijn C.V. beheers ik die twee talen uitstekend. Ik heb deze mevrouw teruggemaild in een uitermate nette mail om opheldering te vragen. Geen antwoord en na nog een mail gewoon geblokeerd!

Gewenste Oplossing:

geen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Randstad

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Randstad over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Randstad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM