Klacht: Geen follow up, slechte behandeling

pieterkuiper op 01 april 2015 over Randstad in de categorie Uitzendbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Randstad is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Bedrijf Randstad
Categorie Uitzendbureaus
Status Nieuwe klacht
Datum 1 april 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik werd teruggebeld op een sollicitatie naar een vacature en had een halfuur gesprek gevoerd met een medewerker(Isko tel. 020-5691488) van randstad over de vacature. Uitslag bleek dat ik geschikt ben gevonden aan de hand van mijn cv en het gesprek. Ik moest wel nog een tweede gesprek met een andere medewerker van randstad dat nogmaals over de vacature ging. Goed ik zou gebeld worden binnen 2 werkdagen. Er gebeurde niks, en ik moest actie ondernemen, dus heb ik naar Isko gebeld en kreeg een telefoonnummer van de persoon die mij zou moeten bellen (Caroline Koops 020-6677127). Die wist er niks van. Nou zou ze contact opnemen met het bedrijf van de vacature en belt mij de volgende dag met een mobiel nummer (0651242958) om te zeggen dat mijn profiel niet past. En als ik vroeg waarom, zei ze dat het bedrijf iemand met een account manager ervaring zocht. Dat staat niet in de vacature voor commercieel medewerker binnendienst bij Wenzel Nederland.

Gewenste Oplossing:

Ik begrijp niet waarom mijn profiel dat juist past voor deze vacature en bevestigd is door 1 medewerker weer afgewezen kan worden met ongegronde redenen door een andere medewerker van randstad. En sinds wanneer wordt men teruggebeld met mobiel nummer?

Het is onprofessioneel voor een bedrijf als randstad dat geld verdient door arbeidskrachten te koppelen aan bedrijven om zo met gekwalificeerde arbeidskrachten om te gaan. Ik heb in totaal 6 sollicitaties gestuurd en van drie parttime banen wordt er door Isko gezegd dat hij vind dat ik op fulltime moet solliciteren omdat ik fulltime beschikbaar ben (is dit niet mijn eigen keuze?). In hoeverre geven jullie je medewerkers macht om misbruik te maken?

Ik ben zelf leidinggevende geweest en ik weet dat dit soort personeel geld kost voor een bedrijf en niks oplevert.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Randstad

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Randstad over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Randstad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM