Mijn Klacht:
Er is mij via Randstad 2 november een baan aangeboden bij Dusart in Katwijk. Daar heb ik na twee sollicitatie rondes en een rondleiding door de manager een baan voor 40 uur gekregen.
De medewerkster van Randstad heeft mij op 2 november telefonisch medegedeeld dat ik de baan kreeg en zij mij de details op mail zou toe zenden ter bevestiging.Ik ben akkoord gegaan en mijn huidige baan direct gaan opzeggen met in acht neming van de opzegtermijn.
Vrijdag 4 november is de bevestiging met de felicitaties door gestuurd via mijn mail adres. De afspraak was dat deze dinsdag 8 november zou worden ondertekend in Zaandam.
Dan volgt maandag 7 november een telefonisch bericht dat het hele contract niet doorgaat en ik de baan niet kan krijgen de werkgever zou zich vrijdagmiddag 4 november om 17:30 uur hebben terug getrokken omdat ze toch de voorkeur aan iemand anders hadden gegeven.Een jongere goedkoper werknemer uit de regio Katwijk is mij verteld.
Dat kwam wel even hard aan voor mij ik had net op gezegd en collega`s waren mij al volop aan het feliciteren met mijn nieuwe baan.
Ik vroeg of dit zomaar kan aan de medewerkster van Randstad zij zei dat dit zelden voorkomt maar kan gebeuren en ik hier niets aan kon doen.
Dat vond ik wel vreemd maar erger nog straks heb ik helemaal geen werk meer als er niet snel een oplossing voor mijn probleem komt !!
Met lood in mijn schoenen terug naar mijn huidige werkgever heb ik het verhaal uitgelegd en gelukkig toonde die wel enige coulance en kan ik voorlopig blijven tot ik iets anders heb gevonden.
Mijn klacht is dat de aanzegging die beloofd is mondeling als digitaal zomaar wordt afgedaan en er geen goede afhandeling opvolgt behalve sorry we gaan kijken voor iets anders.
Als mijn werkgever niet zo vriendelijk was alles terug te draaien had ik helemaal zonder inkomen gezeten.
De vraag of Randstad enige tegemoetkoming wilde doen voor alle ellende die op mijn pad is gekomen deed de medewerkster eraf met de mede deling dat in de algemene voorwaarden staat dat vooraf een
uitzendovereenkomst er geen enkele verplichting is om mij iets tegemoet te komen.
Een klein gebaar om het vertrouwen te herstellen leek mij meer dan logisch maar blijkbaar geld dit niet voor Randstad.
Gewenste Oplossing:
Als er een passende oplossing kan worden gegeven met een beetje blijk van goodwill naar de zeer vervelende gang van zake die helemaal in duigen is gevallen.


