Klacht: Veel te vaak dezelfde muziek!

Anonymous321 op 29 april 2016 over Radio 538 in de categorie Tv- en Radio programma's

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Radio 538
Status Open
Datum 29 april 2016

Een luisteraar van Radio 538 ervaart frustratie over de frequentie waarmee dezelfde nummers, zoals "Be the One" van Dua Lipa, worden gedraaid. Op het werk wordt de radio vaak aangezet, maar de herhaling van de 'nieuwste' hits leidt tot verveling en ontevredenheid. De klager vindt het niet leuk dat dezelfde nummers meerdere keren per dag worden afgespeeld.

Mijn Klacht:

Op mijn werk staat altijd Radio 538 aan en daar kan ik helaas weinig aan veranderen. Nu begint het echter wel heel vervelend en saai te worden hoe vaak de ‘nieuwste’ hits zoals Be the One van Dua Lipa afgespeeld worden (soms 2 keer in 3 uur!. Elke dag komen dezelfde nummers weer terug, vaak dus meerdere keren op één dag, met af en toe wat anders, Dit is gewoon niet leuk meer!

Gewenste Oplossing:

Een bredere selectie van muziek: meer afwisseling zou het luisteren naar deze radio zender aanzienlijk leuker maken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Radio 538

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Radio 538 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM