Klacht: koffie met havermelk

Bernd Pas op 04 september 2023 over Radio 538 in de categorie Tv- en Radio programma's

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Radio 538
Status Open
Datum 4 september 2023

Een luisteraar uit zijn onvrede over de opmerkingen van de radiomakers van Radio 538 over havermelk en sojaproducten. Hij wijst erop dat veel mensen, waaronder hijzelf met een melkallergie, afhankelijk zijn van deze alternatieven en vraagt om meer zorgvuldigheid in de communicatie over dit onderwerp.

Mijn Klacht:

Hierbij wil ik even mijn onvrede laten blijken over hoe nonchalant jullie radiomakers de haver en soja producten even in de wind zetten. Er zijn heel veel mensen afhankelijk van dit soort producten en kunnen simpelweg niet anders (Melk allergie/intolerantie – waaronder ik). Om dan te zeggen dat havermelk in koffie ‘irritant’ is, is gewoonweg bizar. Het is voor de meeste geen keuze. Ben alstublieft voorzichtig met uitspraken en denk eerst na voordat je iets zegt. Jullie zijn representatie van het land. Voordat we het weten vinden alle koffie barren het írritant en kunnen wij geen koffie meer drinken!

Gewenste Oplossing:

Rectificatie graag, Alvast bedankt!

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Radio 538

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Radio 538 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Bernd Pas
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM