Klacht: Gelach terwijl er iets ernstigs wordt verteld

Mevr. Cleeren op 25 september 2014 over Radio 538 in de categorie Tv- en Radio programma's

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Radio 538
Status Open
Datum 25 september 2014

Een luisteraar van Radio 538 uit zijn onvrede over de presentatie van het nieuws op 25 september, waarbij de nieuwslezeres giechelde terwijl ze ernstige informatie over bomaanslagen deelde. De klager beschouwt dit als onbeschoft en respectloos, vooral gezien de ernst van de situatie.

Mijn Klacht:

Op 25/9 om ca 16.35 uur werd het laatste nieuws verteld door een dame.
Al giechelend vertelde ze, dat na de bomaanslagen de IS weer van zich heeft laten horen en een bomaanslag gepleegd is op een kerk.
Sorry, maar ik vind het behoorlijk onbeschoft en respectloos dat je tijdens zo’n bericht zit te giechelen!!!
Ik ben niet gelovig, maar toon wat respect!!!

Gewenste Oplossing:

Excuses aanbieden en NOOIT meer doen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM