Mijn Klacht:
Wat een vreselijke klantenservice. Ik ben totaal niet haatdragend of klagend maar als je oprecht met enorm veel moeite een klacht gaat indienen doe ik dat totaal niet voor mijn plezier. Maar de wijze van afhandeling, de medewerker in kwestie moet zich erin herkennen, is ver beneden de maat. Actief luisteren naar de klacht, oplossing aanbieden, meedenken of empathisch vermogen tonen aan de klant. Voldoen aan de behoefte en verwachting van de klant maar ook het van het verkochte product. We hebben nu gewoon problemen in de kamers en vooral die van mijn zoontje vind ik erg.
Wij hebben na 11 jaar veel plezier van eerder bij hen aangeschafte raambekleding opnieuw bij hen uitgezocht. Kamers zouden we opnieuw verven en behangen en nieuwe raambekleding was nodig. Oprecht fijn bedrijf, veel mogelijk, veel keuze, top.
In de winkel goed aangegeven wat er nodig was in de kamers, wat de wensen zijn, en toen thuis alles laten opmeten. Deze nieuw soort raambekleding was ons totaal onbekend. We hadden jaren van hen prachtige houten witte jaloezieën hangen. Nu gingen we over op iets heel anders.
Na de bestelling te hebben binnengekregen was daar het moment om te monteren. Niets was er duidelijk, geen montage handleiding niets. Na meerdere keren bellen moesten we maar you-tube kijken waar ook niet volledig de beschrijving was van ons product. Afijn uiteindelijk gelukt maar al vrij snel hadden we al door dat dit zeer slecht was geadviseerd. Zoals het bij plissé ongetwijfeld normaal is hebben we aan beide zijde een kier van een centimeter. Niet lekker als je aan het douchen bent. Maar ook niet voor het tegenhouden van zonlicht wat we voorheen niet hadden.
De kamers worden nu in de vroege ochtend al behoorlijk warm en dan is het nog niet eens zomer.
In de badkamer blijft zelfs het vocht er volledig achter staan en kan geen kant op, dus in toekomst schimmelvorming. Wat ons ook niet is verteld is dat de hitte zo extreem kan worden op het raam dat het kan gaan knallen. De eerste keer hadden we geen idee wat we hoorde. Daarna nog vaker gehoord en schrokken we ons kapot.
Na informatie te hebben gevonden heeft dit te maken met kans op thermische breuk, dus hop raambekleding maar naar beneden om en de temperaturen in de kamers nog meer sky high. Is niet de bedoeling van raambekleding tegen zonlicht.
Op zolder hadden we waanzinnig mooie magnetische frames laten opmeten. Bij montage bleek dat we op geen normale wijze meer het ventilatierooster kunnen bedienen. En de achterzijde van het frame is veel breder dan de voorzijde. We lopen nu te pielen met een ijzeren pen om de roosters nog te kunnen bedienen. Dit zou niet mogen!
Ik heb bij raambekleding Nederland een klacht ingediend. Ze wilde direct bellen maar wij wilde dit schriftelijk afhandelen. Ik kreeg een vreemd antwoord waar ik niets mee kon en heb opnieuw een mail gestuurd en uitvoerig uitgelegd wat er aan de hand is. Foto’s bijgevoegd alles. Er is geen enkele keer inhoudelijk naar gekeken, wij hebben hen dit ook laten weten, geld teruggevraagd en ons vertrouwen opgezegd. Het enige antwoord wat we erop kregen was letterlijk geciteerd: “wat vervelend dat het product niet aan uw verwachtingen voldoet. Echter het product hangt erg mooi en voldoet aan de functie waarvoor het bedoeld is. Daarom zien wij geen reden om actie te ondernemen.”
Ik ben teleurgesteld in deze slechte klantenservice en de manier waarop mijn klacht nu genegeerd wordt. Na juridisch advies te hebben ingewonnen en de eis nogmaals aan hen tot terugbetaling over te gaan, ontbinding contract, ga ik ervan uit dat men het ook niet zover wil laten komen en we dit zo kunnen afsluiten.
Voor ons een enorm grote teleurstelling, en nooit meer hier terug.
Gewenste Oplossing:
Volledige terugbetaling aankoop bedrag


