Klacht: Geen levering, geen geld terug

SanneT op 16 mei 2014 over Qoony in de categorie Huishoudelijke apparatuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Qoony
Status Open
Datum 16 mei 2014

Een klant heeft op 10 maart 2014 een loopfiets besteld bij Qoony, maar na vijf dagen werd hij geïnformeerd dat het product niet leverbaar was. Na het annuleren van de bestelling op 10 april, kreeg hij de belofte dat het geld binnen 30 dagen zou worden teruggestort, maar op 16 mei had hij nog steeds geen terugbetaling ontvangen, ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen.

Mijn Klacht:

Op 10 maart 2014 een loopfiets besteld via Qoony en betaald via Ideal. Levering zal 4-5 werkdagen duren, maar na 5 dagen mail gekregen dat de loopfiets momenteel niet leverbaar is (nadat ik overigens eerst zelf gebeld had). Toen inderdaad keuze gekregen of wachten of bestelling annuleren. In eerste instantie gekozen om te wachten, maar na een hoop mailtjes uiteindelijk op 10 april de bestelling toch geannuleerd. Hiervan kreeg ik direct een bevestiging met de mededeling dat het geld binnen 30 dagen teruggestort wordt. Inmiddels is het 16 mei en zijn we een hoop mailtjes en belletjes verder en nog steeds niets ontvangen!!!

Gewenste Oplossing:

Nergens mee!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Qoony

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Qoony nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM