Klacht: Spel met John Williams

Matz jansen op 17 maart 2017 over Qmusic in de categorie Tv- en Radio programma's

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Qmusic
Status Open
Datum 17 maart 2017

Gerwin diende een klacht in over een spel op Qmusic met John Williams, waarbij hij en zijn maat het antwoord "boek" gaven, maar dit als fout werd bestempeld. In plaats daarvan werd "balk" als correct antwoord genoemd, terwijl andere deelnemers later ook "boek" als antwoord gaven en de prijs van 10.000 euro wonnen. Gerwin voelt zich benadeeld door deze gang van zaken.

Mijn Klacht:

Er was om vrijdag 17 maart 2017 rond kwart voor 8 bij mattie en wietze een spel met John Williams. Het antwoord had 4 letters begon met de letter B, had pagina’s en een kaft en lag in de bibliotheek. Dus ik belde met m’n maat naar q music tien zeiden wij hadden het antwoord boek was. We kregen een mevrouw aan de lijn en we gaven ons antwoord, boek toen zei zei dat het fout was en balk moest zijn erna zaten we in de uitzending en toen was balk weer fout en 2 mensen na ons zei boek en won de 10000 euro.

http://qmusic.nl/nieuws/john-williams-geeft-10000-weg

Het gaat om Gerwin

0625192427

Gewenste Oplossing:

Een vergoeding

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM