Klacht: Telefoon en mail gekregen van deurwaarder

NoorArthurJules op 06 maart 2019 over Provea in de categorie Lingerie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Provea
Categorie Lingerie
Status Open
Datum 6 maart 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb daarjuist een telefoontje gekregen met de mededeling dat ik een achterstallige factuur van – 200 euro voor 18 uur vandaag moest betalen omdat ik deze van enkele jaren geleden voor een paar sokken (waar ik niets van af weet) niet heb betaald. Ik heb nooit aanmaningen gekregen van deze firma. Zelfs geen aangetekend schrijven. Ik val compleet uit de lucht. Als ik niet betaal, dan komt deze deurwaarder persoonlijk langs om goederen aan te slagen.

Gewenste Oplossing:

Ik ben niet gediend met deze praktijken. Dit is pure laster. Als ik al sokken heb gekregen in mijn brievenbus, dan is het nog de normale gang van zaken om nadien een aanmaning of herinnering te sturen. En betaal je dan nog niet, dan wordt er een aangetekend schrijven gestuurd. Nu is het mijn woord tegen hun. Ten tweede, bellen deurwaarders niet maar sturen zij een aangetekend schrijven en manen zij niet aan om direct te betalen. Ten derde, vind ik niets terug van de gegevens van deze deurwaarders. Testaankoop vindt hen nergens in hun lijst. Daarnaast ben ik niet gediend met het sturen van artikelen waarnaar je niet vraagt en een zogenaamd kennispakket is en dan pas na 8 jaar afkomen met een telefoontje om de schuld te vereffenen. Dit zijn wanpraktijken die niet eerlijk zijn en niet door de beugel kunnen. Willen ze dat mensen betalen voor hun producten dan moeten ze de juiste gang van zaken volgen en niemand de schrik aanjagen!
Dus ik ben pas tevreden als ze dit recht zetten en ik niets moet betalen. En daarnaast zou ik graag hebben, dat ze hun eigen praktijken eens onder de loep gaan nemen en op een eerlijke manier handel gaan voeren!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Provea

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Provea nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM