Klacht: Geld van rekening

R.Mantel op 11 juni 2018 over Provea in de categorie Lingerie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Provea
Categorie Lingerie
Status Open
Datum 11 juni 2018

Een consument heeft geconstateerd dat er in mei 2018 drie keer een bedrag van 21,80 euro is afgeschreven van zijn rekening door Provea, zonder dat er recent contact is geweest met het bedrijf. Het laatste contact dateert van augustus 2013, toen het abonnement op verzoek zou zijn beëindigd. De consument is inmiddels bij de bank geweest, die het probleem onderzoekt, en heeft ook ontdekt dat er in 2017 eerder geld is afgeschreven.

Mijn Klacht:

Keek vandaag de bankgegevens even door en merkte dat in de maand mei 2018 al drie maal een bedrag was afgeschreven van 21,80 euro per keer zonder dat ik enig kontakt heb met Provea.
Laatste kontakt is van Maandag 19 Augustus 2013 waar zij het abonnement op ons verzoek zouden hebben beeindigd. Heb ik een e-mail van. Tot mijn stomme verbazing stelen zij zo maar geld van onze rekening.
Ben vandaag bij de bank geweest en konstateerde dat er in 2017 ook geld afgehaald is. Bank maakt hier werk van. Kijk nog even hoe groot het bedrag nu is.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld terug heb gekregen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Provea

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Provea nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM