Mijn Klacht:
In november 2015 ga ik akkoord met een abonement van Provea (Miriale en Tono). Ik zou een pakket thuis ontvangen met mooie lingerie.Voor slechts 3,95 (of zoiets)!
In december, vlak voor de door hun aangegeven datum, stuur ik een mail om af te zeggen. We mailen bijna 3 dagen lang daarover, ik moest eerst mijn referentienummer, en daarna nog mijn klant nummer, en daarna nog mijn adres. In conclusie, zeggen ze dat ik niet meer op tijd ben om af te zeggen en dat het pakket al gestuurd is. Volgens hen, kan ik het pakket terug sturen als het niet bevalt.
We zijn nu in April 2016 en ik heb nooit iets ontvangen! Ik dacht dat het opgelost was en dat ze mijn pakket toch op tijd hebben kunnen stoppen.
Maar nu zie ik kleine bedragen (steeds meer geld trouwens) uit mijn rekening verdwijnen. Ik heb de laatste bedrag terug kunnen incasseren dankzij Rabobank maar ze moeten het geld van januari, februari en maart terug geven!
Ik schrijf ze weer om deze fout te melden. En hier gaan we weer! 4 keer mailen over mijn gegevens om mijn vraag te ontwijken. Ik doe niet meer aan mee. Ik wil een klacht bij de politie indienen.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als ik mijn geld terug krijg en als mijn abonement voor goed afgezegd is. Ik wil ook dat ze dit soort praktijken nooit meer gebruiken om klanten te hebben.

