Mijn Klacht:
Na 3 maanden en een hoop ellende eindelijk borg terug gekregen, maar dit blijkt niet volledige bedrag te zijn. Bedrag wat ontbreekt is schijnbaar huurverhoging vanaf januari. Hier zijn wij nooit van op de hoogte gesteld (wat wel wettelijk verplicht is) en bovendien hebben we al die tijd dat we huurden 2 keer oer jaar huurverhoging gehad, wat ook niet mag.
Tot slot hebben we zwart op wit dat de volledige borg wordt terug betaald en dus zouden we ook graag het laatste deel nog terug krijgen
Overigens is de manier waarop we behandeld zijn ronduit beschamend. Oa aangeven dat, na ongeveer 10 keer contact te hebben gezocht, het terug storten van de borg geen prioriteit heeft (ook niet na 3 maanden). Het is ons geld, niet dat van jullie!
We zijn inmiddels ook al bijna 2 maanden contact aan het zoeken voor het laatste deel van de borg
Gewenste Oplossing:
Wanneer de volledige borg is terug betaald

