Klacht: deel van de levering nog steeds niet ontvangen, meer dan een maand geleden besteld!

m g op 16 oktober 2012 over Prolako in de categorie Dierenwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Prolako
Categorie Dierenwinkels
Status Open
Datum 16 oktober 2012

Een klant heeft in september een grote bestelling geplaatst voor wormenkuren voor paarden bij Prolako. Hoewel een derde van de bestelling is ontvangen, wacht de klant nog steeds op de rest van de levering en heeft herhaaldelijk geprobeerd contact op te nemen met het bedrijf zonder succes.

Mijn Klacht:

halverwege september heb ik een grote bestelling geplaatst voor wormenkuren (paard). Het duurde behoorlijk lang dus heb ik dhr. Poortman gebeld. Hij wachtte op een gedeelte van de levering, maar dat zou diezelfde middag binnen komen. Wel zou hij me alvast 1/3 van de levering toesturen. De rest zou dan snel volgen. 1/3 van de levering heb ik inmiddels ontvangen, echter de overige wormenkuren heb ik nog steeds niet mogen ontvangen. Ik heb al verschillende mailtjes gestuurd en ook herhaaldelijk gebeld, maar ik krijg geen reactie terug en de telefoon wordt niet beantwoord….

Gewenste Oplossing:

Voor 2/3 van de levering die ik niet heb ontvangen zou ik graag mijn geld terug ontvangen, of binnen een week de overige levering ontvangen!

Reactie van de melder van de klacht

13 jaren geleden - een klacht plaatsen heeft geholpen, op maandag de klacht geplaatst en op vrijdag een groot gedeelte van de levering ontvangen en gisteren het laatste gedeelte!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM