Klacht: Valse informatie en onbeschoft gedrag

AnMart op 03 maart 2021 over Priment in de categorie Adviesbureau

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Priment
Categorie Adviesbureau
Status Open
Datum 3 maart 2021

Een klant heeft een negatieve ervaring gedeeld over Priment, waarbij twee medewerkers, Meijer Bos en Pim van Duijn, hen benaderden met aanbiedingen voor een nieuw contract bij Eneco. De klant ervoer onbeschoft gedrag en valse informatie, waarbij vragen niet beantwoord werden en de verbinding uiteindelijk werd verbroken.

Mijn Klacht:

Vandaag gebeld door Priment, naam van de persoon: Meijer Bos, telefoonnummer 31 2021346013. Kort daarna wederom gebeld door hetzelfde nummer maar nu was het Pim van Duijn. Mooie praatjes over Eneco en goedkoper tarief. Kortom ze probeerde ons een nieuw contract aan te praten. Gesloten vragen werden niet beantwoord en de irritatie groeide zowel bij Meijer, die gewoon de verbinding verbrak als bij Pim die geen antwoord kon geven op de vraag:” als jij zegt dat wij een verkeerd contract hebben gekregen, dan heb je toch alle gegevens van ons.” Kortom ziet u dit telefoonnummer op uw scherm verschijnen, neem niet op!

Gewenste Oplossing:

Dat dit intermediair bedrijf stopt met de telefonische colportage.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Priment

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Priment nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door AnMart
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM