Klacht: Onheus bejegend

Jamyl op 12 februari 2023 over Primark in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Primark
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 12 februari 2023

Een klant heeft een klacht ingediend tegen een manager van Primark vanwege onprofessioneel gedrag tijdens een incident bij de kassa. De klant voelde zich onheus bejegend, uitgelachen en niet serieus genomen in het bijzijn van andere klanten en medewerkers, wat leidde tot grote verontwaardiging.

Mijn Klacht:

Ik dien hierbij officieel een klacht in tegen bovenstaande manager. Er heeft zicht een situatie voorgedaan waarbij ik onheus bejegend ben in het bijzijn van een heleboel klanten en collega’s.

Ik vind dit zeer onprofessioneel voor een groot bedrijf zoals de Primark en ik ben hier enorm van geschrokken.
Ik voelde mij totaal niet gehoord of begrepen en werd tevens uitgelachen door haar in bijzijn van haar collega’s en klanten. Zij maakte hier ook nog opmerkingen bij die niet gepast zijn.

Omschrijving van de situatie.
Ik stond bij de kassa om de spullen in de mand af te rekenen. Ik had een doosje met kinderhemdjes die helaas niet compleet was. Het was een doosje met 3 in plaats van 4 hemdjes voor €5.- Ik wilde het wel graag hebben en helaas was er geen ander compleet doosje meer. De Cassierre riep hierbij de manager ( donkere dame van lange vlechten in haar). Zij gaf aan dat het voor 4 euro mee mocht. Waarop ik aangaf dat het toch niet logisch is en dat ik hierdoor meer moet betalen terwijl ik er niets aan kan doen dat het doosje niet compleet is. Manager trok een heel naar gezicht op en gaf aan dat het aan mij ligt of ik het wil of niet. Ik probeerde nog uit te leggen dat ik op deze manier nog duurder uit kom maar daar wilde ze niet naar luisteren. Ik vroeg haar naar haar naam maar zij gaf aan dit niet met mij te delen en liep hierna weg. Ik had nog een andere trui die ik wilde kopen. Dit bleek helaas ook niet een compleet product te zijn. Er hoort nog een broek bij. De Cassierre durfde de manager er niet bij te halen want zij gaf aan dat ze er enkel 10 procent korting op zou geven. Ook hier zou ik dan duurder uit komen. Ik heb dus zowel de trui en doosje hemdjes niet kunnen kopen.

Ik heb een andere Cassierre gevraagd naar de naam van de manager. Desbetreffende Cassierre was bang om deze te delen. Ook hier zou ik naar kijken als ondernemer. Er heerst schijnbaar een bedrijfscultuur waarbij medewerkers niet durven te spreken.

Ik ben na het afrekenen van mijn mand terug gegaan naar De manager en heb aangegeven dat de klantvriendelijkheid bij haar 0% is en met de hoop om hier een gesprek over te kunnen voeren. Ze lachte me hierop uit en gaf aan of ik een strikje wilde hebben. Ze maakte mij in bijzijn van klanten collega’s, mijn partner en mijn kinderen belachelijk. Ik hoop dan ook niet dat dit de wijze is hoe er met klanten om gegaan dient te worden. Dit is geen visite kaartje voor het bedrijf.

Verzoek tot onderzoek en excuses.
Graag zie ik een ontvangstbevestiging van de klacht tegemoet en word ik geïnformeerd over de verdere procedure van deze klacht. Ik wens dat de klacht zorgvuldig onderzocht wordt en dat bovenstaande medewerkster een waarschuwing krijgt voor haar gedrag.

Met vriendelijke groet,

Gewenste Oplossing:

Oprechte excuses aanbieden en een waarschuwing voor haar onprofessioneel gedrag.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Primark

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Primark nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jamyl
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM