Klacht: Vakantie geannuleerd en daarna reistijden aangepast.

Sam Admiraal op 15 juli 2024 over Prijsvrij.nl in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Online Reisbureaus
Status Nieuwe klacht
Datum 15 juli 2024

Een klant van Prijsvrij.nl ervaart teleurstelling na het annuleren van een geboekte vakantie binnen 24 uur, zonder alternatieve opties te ontvangen. Daarnaast werd een later geboekte reis met gunstige vliegtijden meerdere keren aangepast, waardoor de terugvlucht steeds eerder plaatsvond, wat leidde tot frustratie bij de klant.

Mijn Klacht:

Vakantie geboekt in oktober 2023. Binnen 24 uur was de volledige reis geannuleerd. De check of Prijsvrij de reis wel tegen dat bedrag kan aanbieden geschiedt kennelijk pas achteraf. Tuurlijk staan ze in hun recht (ANVR, enz.). Het vriendelijke verzoek om een alternatieve reis aan te bieden zijn ze niet op ingegaan. Zeer vervelend.

In januari 2024 weer een reis geboekt met gunstige vliegtijden (’s morgens vertrekken en de terugvlucht in de avond). Dit keer wel bevestigd. Echter kregen wij al naar enkele weken te horen dat de terugvlucht was vervroegd van 19:50 naar 11:15 uur. Een week voor vertrek werd de terugvlucht nog meer vervroegd van 11:15 naar 09:15 uur. Prijsvrij staat uiteraard in het recht om de vluchttijden nog aan te passen. Toch overheerst de teleurstelling – we hadden immers een all inclusive resort geboekt – en lopen toch zo’n volledige vakantiedag mis met alle faciliteiten (zwembad, ontbijt, lunch en diner). Vervolgens gemaild met prijsvrij voor coulance. Wederom zeer zakelijk en standaard antwoord terug gekregen. Totaal geen enkele empathie. Voor mij absoluut de laatste keer.

Gewenste Oplossing:

Een coulance regeling voor de gemiste vakantiedag.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Prijsvrij.nl
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Prijsvrij.nl

Reactie van de melder van de klacht Sam Admiraal

1 jaar geleden - Zie klacht gemeld op 15-07-2024.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Prijsvrij.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Sam Admiraal
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM