Mijn Klacht:
Wij hebben een reis geboekt twv 5600 euro naar de Dominicaanse republiek.
-Geboekt bij prijsvrij..
-TFI is de touroperator
-TUIfly be is de vliegmaatschappij
Standaard zit er 20 kilo bagage in het pakket. Ik wens dit te verhogen, maar Prijsvrij doet geen moeite en reageert niet op mails.
Iedereen wijst naar elkaar en ik kan nergens terecht voor een oplossing. Volgens prijsvrij mag ik dit bijboeken op het vliegveld, echter kost dit twee keer zoveel en ik weiger dit aangezien zij dit vooraf kunnen regelen volgens tuifly.
Ik heb een speciaal VIP service pakket afgesloten. Hiermee beloven ze snel te helpen en service te verlenen. Maar ze geven 0 reactie. Ik ben diep teleurgesteld.
Stoelen reserveren kon vooraf ook niet, ze hadden verkeerde codes. Dit moest ik ook maar op het vliegveld doen. Hier heeft tuifly gelukkig bij kunnen helpen. Maar ook hier doen totaal geen moeite voor.
Ik wens mijn geld terug voor het service pakket want ze leveren geen service en reageren nergens op. Daarnaast wens ik mijn bagage vooraf te boeken of dat ze de extra onkosten vergoeden die ik door prijsvrij moet maken.
Gewenste Oplossing:
- Geld terug voor het service pakket.
- Voor de reis van 7 september bagage bijboeken of dat ze kosten vergoeden als ik dit op het vliegveld moet doen.


