Mijn Klacht:
Onder het boeken werd de prijs verhoogd. De prijs waar wij voor wilden boeken was € 428, staat nog steeds in het overzicht nu een dag later, maar daarvoor konden we niet meer boeken wij betaalden € 451, P.P.
Wij krijgen geen bevestiging van onze boeking, daar moeten we enkele dagen op wachten. We willen nu annuleren, en geld terug. Dit kan ook niet.
Willen graag doorverbonden worden met iemand die inzage heeft of de boeking doorgaat, kan ook niet.
Er kan nergens op gereageerd worden, anders dan sorry, dat gaat niet, krijgen we als antwoord.
We weten niet of de reis doorgaat, maar we kunnen ook niet elders boeken. We willen op korte termijn vertrekken, maar zijn nu verplicht te wachten of en wanneer prijsvrij antwoord geeft.
Ik heb gesproken met Josien Lubbers, die echt heel netjes bleef ( ik ook trouwens) maar we willen een oplossing. Die dames zitten er voor spek en bonen, kunnen en mogen niets, alleen boze klanten geruststellen. ( mijn oprechte medeleven voor het uitvoerend personeel voor de werkwijze van Prijsvrij, ontoelaatbaar )
We waren om 9.00 uur de 6e ( boze) klant in de wachtrij.
Dit is geen manier van zakendoen. Je kunt niet geld in ontvangst nemen en zeggen, geld terug kan niet, info over je reis hebben we niet, wanneer ????? Wacht dat maar af.
TIP? Boek niet bij Prijsvrij !!!!
Gewenste Oplossing:
Antwoord of mijn boeking doorgaat NU en niet binnen ?????
Daarbij vind ik, als je een reis aan het boeken bent kun je niet halverwege de boeking je prijs wijzigen en zeggen de prijs is geen € 428, meer, nu betaal je maar € 451, , de site hangt zich overal in op.
Dus storing op storing !!!!!!!

