Mijn Klacht:
Goedendag, we hebben begin januari een vakantie naar Mexico geboekt. De aanbieding was: geen aanbetaling en bij code oranje of rood na annuleren binnen twee weken het geld terug gestort.
Nu krijgen we automatische mails dat de reis wel door kan gaan na de aanpassingen van de regering om met code oranje wel de mogelijkheid te bieden om te reizen.
We lezen dat de reisorganisaties de beslissing bij de mensen zelf willen leggen zodat iedereen zelf kan bepalen of er gereisd word naar oranje gebied. Echter is nergens bij Prijsvrij online te vinden hoe en waar dit kan. Bellen kan niet want onbereikbaar, mails word niet op gereageerd. Wij willen niet naar Mexico waar een kwart van de bevolking is ingeënt en nauwelijks getest word en in de regio waar wij naartoe gaan de corona-cijfers die er zijn nog nooit zo hoog zijn geweest. Hoe kunnen we (snel) duidelijkheid krijgen zodat we weten waar we aan toe zijn?
Gewenste Oplossing:
Als ze snel reageren en annuleren vanwege code oranje zodat we de tijd hebben om eventueel iets anders te zoeken.


