Mijn Klacht:
Op 23 April een vakantie geboekt via Prijsvrij.nl voor 5 dagen naar Corfu. Reisorganisator in dit verhaal is Sunmix wat tegelijk een onderdeel is van Prijsvrij.nl
Tot op de dag van vandaag (29-04) nog geen boekingsbevestiging maar wel een reserveringsnummer. Uiteindelijk bericht gekregen dat de reis niet doorging omdat de reservering niet goed was doorgekomen bij de reisorganisator (Sunmix).
Na nog eens kijken op de site van Prijsvrij.nl voor dezelfde reis, stond deze reis nog steeds als beschikbaar alleen dan voor 2x de prijs waarvoor wij hadden gereserveerd. Toen hebben we gebeld met Prijsvrij.nl en de mederwerkster zei ons dat de prijs wat je nu zag van een andere reisorganisatie kon zijn. Dit hebben wij natuurlijk nagekeken en beide reizen werden aangeboden door dezelfde organisator. Dus de eigenlijke reden lijkt mij dat het niet door is gegaan is dat ze de prijs hebben verhoogd en meer geld willen verdienen.
In de voorwaarden staat dat de prijs niet verhoogd mag worden voor reeds geaccepteerde reserveringen. Verder staat er ook in dat de reisorganisatie moet kijken naar alternatieven en dit is ook niet gebeurd. Je wordt heel makkelijk afgewimpeld met je krijgt je geld terug en doei.
Gewenste Oplossing:
Een alternatief voor dezelfde dagen en prijs of een extra vergoeding.

