Mijn Klacht:
Op 31-10-2017 is er een bedrag van € 25,- afgeschreven van reknr. NL43INGB0001182355 t.n.v. hr. G.van Dijk e/o J.M.van Dijk.
Dit gaat over telefoonkosten 26-09 t/m 26-10 2017 (telefoonnummer: 0346564645). Aangezien het abonnement al opgezegd was (e-mail op 26 september, e-mail [email protected])heb ik het bedrag van € 25,- geseponeerd. Mijn inziens ben ik niet verplicht deze te voldoen.
NB:
Pretium rekent daarbij niet minder dan 25 euro aan opheffingskosten. Deze kosten zijn onrechtmatig om de volgende redenen:
De genoemde bepaling in de algemene voorwaarden is onvoldoende concreet (er wordt geen bedrag genoemd) en is bovendien aan te merken als onredelijk bezwarend als bedoeld in Burgerlijk Wetboek artikel 6:237 onder i .
De kosten die aan de opheffing verbonden zouden zijn, zijn niet gespecificeerd.
De kosten zijn niet redelijk en ook niet in redelijkheid gemaakt.
U heeft 56 dagen de tijd om de laatste betaling te storneren (zie Bedrag terugboeken.) en het bedrag minus 25 euro weer over te maken.
J.M.van Dijk
[email protected]
Gewenste Oplossing:
Als er geen verdere actie door Pretium wordt ondernomen.

