Klacht: Verkeerd geleverd artikel mag niet gratis retour

Sinadegraaf op 20 oktober 2020 over Praxis in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Praxis
Categorie Bouwmarkten
Status Nieuwe klacht
Datum 20 oktober 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik bestelde vorige week een zwarte Ring Stick Up camera via de website. Helaas bleek de camera niet zwart maar wit te zijn. De verkeerde kleur dus.

Ik belde met de klantenservice en kreeg te horen dat ik het pakket zelf naar winkel moest brengen (20 km vanaf mijn huis) en anders de retourkosten moet betalen. Echt heel raar, aangezien ik iets anders heb besteld dan wat Praxis heeft geleverd. Ik legde uit dat de camera verkeerd op de website staat. Er staat namelijk bij de witte camera een foto van een zwarte camera en andersom. De medewerkster zag het ook op de website, maar tot mijn verbazing was dit niet voldoende bewijs. Ze moest dit eerst terug koppelen met de fabrikant en als die de fout erkende de mocht ik hem terug sturen. Ik zou er van horen.
Maar tot vandaag heb ik geen bericht gehad en belde opnieuw. Ik kreeg nu William van de klantenservice aan de telefoon en hij deed eigenlijk hetzelfde verhaal. Ik moet eerst bewijzen dat ik een verkeerde kleur heb ontvangen hoewel hij nog steeds verkeerd op de website staat en ook William dit zag!

Hoe belachelijk is dit! Ik wil de camera gewoon retour doen en niet betalen voor de retourkosten.

Het is allemaal niet heel ingewikkeld en ook niet onredelijk.

Gewenste Oplossing:

Als ik een gratis antwoordnummer ontvang.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Praxis

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Praxis nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Sinadegraaf
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM