Klacht: Tuinset maandag besteld en betaald vandaag afgezegd, waren mensen die eerder konden komen hale

Postvoor edith op 30 maart 2021 over Praxis in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Praxis
Categorie Bouwmarkten
Status Nieuwe klacht
Datum 30 maart 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb maandag 29/03/2021 om 16:00 uur een tuinset besteld bevestiging gehad, woensdag 1 april ophalen Tussen 10-11 uur in Beverwijk
Nu bellen ze de bestelling af, want klanten die hem op donsdag halen gaan voor!
Dus ik heb pech, ga maar naar amsterdam, daar hebben ze er nog 20,
De vreselijk arrogante “meneer” die mij hielp vond het raar dat ik boos reageerde, ik vroeg zijn naam en ummer van het hoofdkantoor, die kreeg ik beide niet, moest het zelf maar uitzoeken, en toen hing hij op,
Al de 2de keer dat mijn bestelling bij de praxis op deze manier afgezegd wordt

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik mijn bestelde tuinset krijg

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Praxis

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Praxis nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Postvoor edith
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM