Klacht: Tiger tigerfix type 2

Angelasnep op 12 augustus 2018 over Praxis in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Praxis
Categorie Bouwmarkten
Status Open
Datum 12 augustus 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Goedenavond,
Ik heb gister de tiger tigerfix type 2 gekocht bij het filiaal hurksestraat Eindhoven. Ik werd geadviseerd om dit product te kopen om onze toiletrolhouder op te hangen omdat we vanwege het bad niet kunnen boren.
Nou heb ik hem vanmorgen precies volgens gebruiksaanwijzing opgehangen maar n halve dag later ligt mn toiletrolhouder alweer op de grond. Hij kon het blijkbaar niet aan. Wat nu?

Mvg, Angela

Gewenste Oplossing:

Ik wil het graag nog een keer proberen met tigerfix maar als dit niet werkt wil ik graag mijn geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Praxis

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Praxis nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM