Klacht: Schutting niet geleverd, valse beloften en nog steeds mijn geld niet terug

bruinb op 10 april 2018 over Praxis in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Praxis
Categorie Bouwmarkten
Status Open
Datum 10 april 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

20 schuttingdelen besteld en betaald bij praxis via de website. Levertijd 5 – 10 werkdagen werd aangegeven. Mijn man al een paar keer gebeld of zij idee hadden wanneer er bezorgd zou worden aangezien wij daar vrij voor moeten nemen. Dat konden ze niet zeggen alleen een dag van te voren. na een paar dagen manlief weer bellen. Neen hij moet geduld hebben ze wisten het niet. Krijg ik na 9 dagen een mail van de praxis dat de schuttingdelen helaas niet meer leverbaar zijn! Hadden we al mensen en alles georganiseerd om de schutting te plaatsen, dus echt heel erg balen.
Manlief weer bellen hoe dit nu allemaal kan gebeuren. Uiteindelijk blijken er toch op een zeker filiaal nog 20 van de schuttingdelen te zijn. Eerst konden die niet bezorgd worden en toen opeens wel. Enfin, dat leek ons dan een oplossing. Maar de volgende ochtend toch maar even voor alle zekerheid checken of dit allemaal wel zo was geregeld. Nu was dat dus in het geheel niet geval. Ook de vestiging die de schuttingdelen zou moeten hebben wist van niets! Kortom ga NOOOOOOOit in zee met de Praxis als het gaat om goederen die je niet direct zelf kunt meenemen.
Nu schoot mij ook ineens te binnen dat ik hetzelfde drama ooit heb gehad met een bestelde houten vloer. Drie dagen voor de verhuizing(!) kreeg ik bericht dat de vloer helaas niet te leveren was. Dat geeft dus echt wel problemen vlak voor een verhuizing.

Wat er nog allemaal bijkomt is dat ik na 10 werkdagen ook nog steeds het door mij betaalde bedrag voor de 20 schuttingdelen nog steeds niet op mijn rekening teruggestort heb gekregen!!

Gewenste Oplossing:

sneller en beter communiceren en kom met een oplossing die ook daadwerkelelijk wordt uitgevoerd. In plaats van een valse belofte.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Praxis

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Praxis nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM