Klacht: Problemen met leveren order

samanthadriessen op 03 januari 2015 over Praxis in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 12 januari 2015
Bedrijf Praxis
Categorie Bouwmarkten
Status Opgelost
Datum 3 januari 2015

Een klant van Praxis Duiven had problemen met de levering van drie bestelde orders. Na contact met zowel Praxis als de leverende partij JKS bleek dat er geen order bekend was, wat leidde tot onduidelijkheid over de levering. Uiteindelijk werd één van de orders geleverd, maar de klant wacht nog op de overige bestellingen.

Mijn Klacht:

2 weken geleden gesproken met een medewerker van de praxis Duiven, en met deze medewerker een afspraak gemaakt voor levering van onze orders (Te weten 03-01-2015).
Ik heb gisteren 02-01-2015 contact opgenomen met het bedrijf JKS voor bevestiging van tijd van levering. JKS vertelde mij echter dat de levering niet plaats kon vinden omdat er bij hun geen order bekend was.
Daarna contact opgenomen met de praxis Duiven, zij konden mij niet duidelijk aangeven wat er fout was gegaan en dat zij dit zouden uitzoeken. Gisterenavond naar de praxis Duiven geweest, mogelijk is er een probleem geweest met de leverancier.
Uiteindelijk kon er 1 order toch geleverd worden (Dit was in het magazijn aanwezig).
Vandaag is er 1 order geleverd. Wij hebben 3 orders bij jullie. (1 order met 10 deuren), vandaag is er 1 deur geleverd en de rest niet?
Dit vind ik erg vreemd, want de medewerkers van de praxis vertelde dat de rest van de deuren nog geleverd moesten worden.
Nu wachten wij alleen nog op de order van de deuren tot die geleverd moeten worden.
Ik vind het jammer aangezien we orders hebben met een totaalbedrag van 6500.00 alles is betaald maar de materialen hebben wij tot op heden nog niet tot onze beschikking.

Gewenste Oplossing:

Als alle deuren geleverd zijn graag voor 10 januari aangezien ze die week komen om alle deuren op te hangen.
Een duidelijk antwoord waarom de deuren niet besteld zijn aangezien de medewerkers mij dit niet duidelijk konden vertellen.
Ook heb ik 5x aangegeven dat het geleverd moest worden op een ander adres en dit werd steeds niet aangepast, erg slordig.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Praxis in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Praxis een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM