Klacht: Praxis weigert mijn bestelde planken te leveren ondanks voldoende voorraad in de winkel [Incident: 200418-000158]

pvk25 op 28 april 2020 over Praxis in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Praxis
Categorie Bouwmarkten
Status Open
Datum 28 april 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ttiel klink vreemd en dat is het ook.

Heb op 6 april op praxis.nl 30 tuinplanken gekocht met lengte 3 meter en gekozen voor de thuisbezorgoptie.

Na 2 weken niets te horen bellen en contactformulier ingevuld, na nogmaals niets te horen nogmaals gebeld, daarna kreeg ik per mail antwoord mijn [Incident: 200418-000158], en later kreeg ik de tussenleverancier (Renata) aan de lijn.

Deze vertelde dat thuisbezorgingen normaliter rechtstreeks door de distributeer worden afgehandelt, excuus voor de vertraging en ik zou speodig bericht krijgen wanneer ik ze zou ontvangen.

‘s-avond werd ik al direct gebeld dat ze de dag erop bezorgd zouden worden, maar de dag erop telefoon dat dit niet gelukt was en erg gekeken werd naar een nieuwe oplossing.

De week erop kreeg ik telefoon dat ze wel andere planken konden leveren maar daar was ik niet mee geholpen. Na een extra mail en telefoon (wachttijd een half uur) kreeg ik iemand aan de lijn die begreep dat het vreemd was terwijl op de webiste te zien was dat praxis.nl in de filialen nog voldoende planken op voorraad heeft.

En dat ze hier achteraan ging. Maar kreeg vandaag de mail dat planken die je op praxis.nl besteld alleen rechtstreek door de leverancier geleverd mogen worden en niet vanuit de winkel 10 km naar me toe bezorgt worden.

Dus kortom bestel een product bij Praxis.nl, Praxis heeft de planken en verkoopt deze nota bene nog steeds maar komt na 4 weken metals enige oplossing om de bestelling te annuleren en probeer zelf maar bij de winkel je product te halen.

Gewenste Oplossing:

Wil binnen 10 dagen de planken die ik op praxis.nl besteld heb geleverd krijgen zoals afgesproken is,

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Praxis

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Praxis nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht pvk25

5 jaren geleden - Update 04052020 (van klant, niet van Praxis): heb bericht van de Praxis gehad dat ze zeggen dat ze contact hebben gehad met de leverancier en die ze niet kan leveren. En het geld terug willen storten. In de filialen is echter voorraad genoeg. En ook op de praxis.nl website kun je dezelfde planken nog steeds kopen ook met thuisleveroptie. Sterker nog ze zijn daar in de reclame met 25% korting. Iets klopt er m.i. hier dan ook niet.

Alle klachten die gemeld zijn door pvk25
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM