Klacht: Onbeschoft geholpen

bennie senkeldam op 23 oktober 2020 over Praxis in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Praxis
Categorie Bouwmarkten
Status Nieuwe klacht
Datum 23 oktober 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vanmorgen ben ik bij de praxis geweest om wat verf spullen te kopen. Bij de verf balie heb ik vervolgens staan te wachten op een medewerker omdat ik een muurverf gemixt wilden hebben. de reden dat ik dit wilde is dt de betreffende kleur standaard alleen op waterbasis te koop was en ik had deze kleur nodig op terpentine basis. terug gaande naar de eerste ontmoeting was de betreffende medewerkster al zeer onvriendelijk tegen mij en antwoorde al chagrijnig en snauwerig kortom al zeer onvriendelijk tegen mij als regelmatig bezoeker van de dit praxis filiaal.
Toen deze medewerkster de verf op kleur gemixt had vroeg ik nogmaals voor de zekerheid dat het wel op terpentine basis was want dat was nu juist de reden dat de verf speciaal gemixt moest worden, waarop deze medewerkster antwoorden zeer onvriendelijk en direct in discussie dat ik dat niet gezegd had !! ik heb haar daarop direct geantwoord dat ik dat wel degelijk had aangeven en nog een extra met bovengenoemde reden. mevrouw was wederom zeer onvriendelijk en ik ben daarna de winkel uitgelopen en ik zal nooit meer een filiaal van Praxis betreden, ronduit een zeer niet geschikte werknemer in dienst van Praxis die de klant onbeschoft heeft bejegend schandalig is het en ik ben er erg boos over.

Gewenste Oplossing:

ik ben dus zeker niet tevreden

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Praxis

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Praxis nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door bennie senkeldam
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM