Klacht: Nordman kerstboom binnen 3 dagen naalduitval

Linda woestenburg op 16 december 2018 over Praxis in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Praxis
Categorie Bouwmarkten
Status Open
Datum 16 december 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

een mooie 2.20mtr Nordman (gezaagd) gekocht bij Praxis. Deze begon echter binnen 3 dagen al naalden te verliezen. Inmiddels een week verder en de meeste takken zijn aan het verdrogen en gaan hangen. wij moeten hem voor de kerst al weghalen aangezien anders de versieringen eraf gaan halen. Voor een boom van uur 37,50 vinden wij dit getuigen van een hele slechte kwaliteit. Natuurlijk staat er wel water in het reservoir (al vanaf het begin)

Gewenste Oplossing:

Wij weten dat er geen garantie op levende materialen planten wordt gegeven, echter bij een ander product waren wij hiermee terug naar de winkel gegaan voor een ander product.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Praxis

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Praxis nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM