Klacht: laminaat vertoont gebreken na 6!! mnd

Femke Sijmonsma op 31 maart 2015 over Praxis in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 13 april 2015
Reactie van het bedrijf:

Geachte mevrouw Hoogervorst , Bedankt voor het melden van uw klacht. U heeft inmiddels contact gehad met een van onze medewerkers van de klantenservice, en hopen wij dat één en ander naar tevredenheid is opgelost. De betreffende winkel zet deze...

Bedrijf Praxis
Categorie Bouwmarkten
Status Opgelost
Datum 31 maart 2015

Na zes maanden vertoont het laminaat dat op 13 mei 2015 bij Praxis is gekocht, gebreken. De klager meldt dat de kliknaden snel kapot gingen tijdens het leggen en dat er nu twaalf planken omhoog staan door defecte kliknaden. De ondervloer, die nog geen 2,5 jaar oud is, is niet vervangen.

Mijn Klacht:

13/05/2015 heb ik voor om en nabij 375 euro (omdat er 20% keuzekorting op zat) laminaat gekocht bij praxis voor mijn woonkamer. wij hadden besloten om de ondervloer (dampfolie en dikke foam ondervloer met isolatie) die onder onze hoogwaardige laminaat lag te laten liggen aangezien dit er effectief nog GEEN 2.5 jaar gelegen heeft. bij het leggen van het laminaat hebben we al ondervonden dat de klik naden heel vlug kapot gingen of niet goed aangelegd waren. zaten stukjes extra hout in de naden of ze braken gewoon af met het leggen. al met al hadden wij een heel strak vloertje gelegd. netjes alles een stukje van de kant gehouden enzo.
nu 6 mnd later staan er verspreid over mijn vloer zo’n 12 planken gewoonweg omhoog! kliknaad lijkt kapot te zijn waardoor de plank omhoog gaat staan en niet meer vast zit aan de andere.
nu heb ik gebeld met het desbetreffende filiaal en die kon mij linea recta al vertellen dat ik geen garantie heb van 15 jaar op mijn vloer omdat ik er geen nieuwe ondervloer bij gekocht had. niemand maar dan ook echt niemand heeft mij ooit verteld in de praxis dat ik geen garantie zou hebben als ik geen ondervloer zou kopen.
al met al ligt mijn vloer nu ongeveer 6 maanden en is hij eigenlijk al waardeloos maar zegt de praxis niks te kunnen doen voor mij.
t schijnt te wijten te zijn aan t feit dat mijn ondervloer “op” zou zijn zonder hem overigens gezien te hebben. dit is voor mij onacceptabel aangezien normaal een vloer 15 jaar ligt zonder dat er iets veranderd aan de ondervloer en er dan toch ook niks aan de hand is!!

Gewenste Oplossing:

ik ben tevreden als ik compensatie ontvang voor de geleden schade ik heb een onbruikbare vloer nu in huis liggen en wil graag dat hier iets aan gebeurd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Praxis in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Praxis een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Praxis

Heeft op 13 april 2015 om 17:04 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte mevrouw Hoogervorst ,

Bedankt voor het melden van uw klacht. U heeft inmiddels contact gehad met een van onze medewerkers van de klantenservice, en hopen wij dat één en ander naar tevredenheid is opgelost. De betreffende winkel zet deze melding graag verder in behandeling.
Intern hebben we deze kwestie uitvoerig besproken om herhaling in de toekomst te voorkomen. Mochten wij u nog van dienst kunnen zijn,dan vernemen wij dat graag van u.

Met vriendelijke groet,

Ferry Peek
Manager afdeling klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM