Mijn Klacht:
Deze week is de Rambo buitenbeits in de aanbieding met 30%, dus op naar Praxis voor een blik bankirai beits.
Bij de kassa rekent de juffrouw 19,95 af. Ik vraag of de korting verrekend is. Ze bladert achteloos door de folder en zegt dat alleen de vloerbeits in de aanbieding is, waarop ik zeg dat dat niet klopt. Ik loop met mijn blik terug naar de afdeling en maak een foto van de aanbieding: ALLE Rambo buitenbeits 30% korting.
Als ik voor de tweede keer bij de kassa kom bekijkt de kassajuffrouw de foto en roept er een leidinggevende bij. Zij bekijkt de foto en zegt: \\\” oh, ze zijn vergeten het bord van de aanbieding weg te halen, die geldt niet meer \\\” waarop ik haar nogmaals de foto laat zien waarop staat tot 17-4.
Dan neemt ze de folder en kijkt er wat uitgebreider in en ziet dat we gelijk hebben en de kassajuffrouw krijgt toestemming om de korting te verrekenen.
Als ik tegen de leidinggevende zeg dat ze wel beter de kassa kunnen instellen krijg ik een snibbig antwoord terug dat dat van \\\” bovenaf\\\” wordt geregeld en dat zij daar niets aan kan doen.
Al die tijd sta je als een soort \\\” leugenaar \\\” erbij, het kost allemaal die zijn gelijk moet bewijzen en het kost allemaal extra tijd.
Een woord van \\\” sorry voor de overlast\\\” kan er niet vanaf.
Zeer onvriendelijk gedrag t.o.v. de klant Praxis en een volgende keer kies ik zeker niet meer voor de Praxis als ik naar een bouwmarkt ga!
Gewenste Oplossing:
Als de leiding deze klacht heeft gelezen!


