Klacht: Even een knikarmscherm bestellen !!!!!!

Praxis leiderdorp op 11 augustus 2014 over Praxis in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 25 augustus 2014
Reactie van het bedrijf:

Geachte mevrouw Nonhebel, Bedankt voor het melden van uw klacht. U heeft inmiddels contact gehad met een van onze medewerkers van de klantenservice, en hopen wij dat één en ander naar tevredenheid is opgelost. Intern hebben we deze kwestie uitvoerig...

Bedrijf Praxis
Categorie Bouwmarkten
Status Opgelost
Datum 11 augustus 2014

Een klant heeft een negatieve ervaring gehad bij Praxis Leiderdorp tijdens het bestellen van een uitvalscherm, wat in totaal vier uur in beslag nam. Ondanks de hulp van de verkoper en het aanbod van drinken vanwege de hitte, vond de klant de lange wachttijd onacceptabel. Bij een vervolgbezoek om een volant toe te voegen, moest de gehele bestelling opnieuw worden ingevoerd, wat de frustratie vergrootte.

Mijn Klacht:

een uitvalscherm bestellen bij Praxis Leiderdorp kost ons 4 uur !!!!!
zatedag 3 augustus ivm de 25% kortinge een zonnescherm tw van 1750,00 euro besteld gewoon standaard maten en de kleur hadden we al van te voren uitgezocht. Het invullen in de computer en het afrekenen kostte ons 2,5 uur !!!!! keurig netjes geholpen door de verkoper maar dit mag niet zoooooo lang duren. Overgens kregen wij van de dames Pouw en Hesh die erg met ons te doen hadden drinken aangeboden omdat het er bloedheet was keurig netjes drinken uiteidelijk was er na 3 uur vertoeven een scherm besteld!!!! Zondag augustus nog even langs deze Praxis om bij de bestelling toch nog een volant bij te bestellen ( zeflde kleur zelfde afmeting) fluitje van een cent zou je zeggen maar…………..de hele bestelling moest opnieuw de computer in, de betaling van zaterdag moest even worden teruggedraaid en uiteindelijk zouden wij 119 euro minus de 25% korting extra bij moeten betalen. Nadat alles na 1,5 uur uiteindelijk met de verkoper naar de kassa waar de ene betaling met de andere verrekend moest worde en wij 89,25 euro zouden moeten bijbetalen voor de volant gaf het verschi 135,00 euro aan !!!! de verkoper snapte er niets van dus moest de hele transactie weer worden nagekeken en gecheckt. Nu bleek dat er tijdens de bestelling van de eerste keer op het scherm ipv 25 % korting, 26,25 % korting was berekend een verschil van 46,00 euro in ons voordeel.Wij waren niet van plan hiervoor op te draaien omdat wij toevallig vandaag nog “even ” een volant kwamen bijbestellen. De verkoper vond ook dat wij hier niet voor op mochten draaien zeker gezien de tijd die wij inmiddels aan deze bestelling kwijt waren. De bedrijfsleider Dhr.Slijm ging zich er ook even mee bemoeien en maakte ons op een zeer klant onvriendelijke wijze duidelijk dat we gewoon het verschil van 135,00 euro maar moesten betalen omdat we korting genoeg hadden gehad. De dames en de verkoper schaamde zich voor het gedrag van dhr.Slijm en verontschuldigde zich tegenover ons dat hij de beslissing neemt en zij niets konden doen. Dhr.Slijm was inmiddels weggelopen en kwam met een groot gebaar met een kadobon van 15,00 euro terug die hij mij overhandigde,en zei dat ik dee bij het afrekenen van de 135,00 euro direkt kon gebruiken en dat dat het was !!!Vervolgens is Dhr.Slijm zijn kantoortje ingelopen, verkoper Alqhiwi is vervolgens het kantoor van Dhr.slijm ingelopen en kwam na enkele minuten terug met de mededeling dat wijgewoon de 89,75 euro voor de volant konden afrekenen. Dat het ons heel veel tijd heeft gekost is een ergenis maar het gedrag van Dhr.Slijm is ronduit onbeschoft en zeer klant onvriendelijk zeker als deze klanten 5 uur bezig zijn geweest met een bestelling die pakweg in een uur geregeld had kunnen worden.

Gewenste Oplossing:

Na bovenstaand verhaal mag u zelf bepalen hoe klantvriendelijk de Praxis met zijn klachten omgaat.
Ik wil graag dat de dames Pouw en Hesh die wel begrepen hoe wij ons voelde een compliment krijgen voor hun klantvriendelijkheid, dit geldt ook voor verkoper Alqhiwi. Ik vraag u ook Dhr.Slijm op zijn gedrag aan te spreken, wij vinden zijn houding geen reclame voor Praxis Leiderdorp.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Praxis in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Praxis een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Praxis

Heeft op 25 augustus 2014 om 10:34 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte mevrouw Nonhebel,

Bedankt voor het melden van uw klacht. U heeft inmiddels contact gehad met een van onze medewerkers van de klantenservice, en hopen wij dat één en ander naar tevredenheid is opgelost.
Intern hebben we deze kwestie uitvoerig besproken om herhaling in de toekomst te voorkomen. Mochten wij u nog van dienst kunnen zijn,dan vernemen wij dat graag van u.

Met vriendelijke groet,

Ferry Peek
Manager afdeling klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM